Kurumsal

atiker yazılım

Faaliyet gösterdiği sektörlerde lider konumda yer alan OMA (Ömer Atiker) Holding'in teknolojiye verdiği önemin bir yansıması olarak, 2014 yılında Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Atiker Yazılım kurulmuştur.

 

Grup şirketlerinin ihtiyaç duyduğu AR-GE faaliyetlerinde elde edilen ticarileştirilebilir ürünleri ülke ekonomisine kazandırmak amacıyla geniş bir bayi ağı yapılanmasını hedeflemiştir. Bunun yanı sıra şirket ihtiyaç duyulan yazılım ürünlerinin geliştirilmesinde öncelikle bölgede yer alan firmalar olmak üzere dış kaynak kullanımları konusunda iş birliği çalışmaları yapmaktadır.

 

Yeni ürün geliştirme, yeni teknoloji geliştirme, kapasite arttırma çalışmalarının sonucunda kısa sürede ciddi projelere imza atan , ileri teknoloji ürünleri konusunda AR-GE yapan ve katma değerli yazılım ürünleri geliştiren şirket bünyesinde; Bilgisayar, Endüstri, Elektronik, Mekatronik Mühendisleri ve Bilgisayar Programcılarından oluşan 30'dan fazla uzman personel görev yapmaktadır.

 

Edindiğimiz profesyonel iş anlayışımız, oluşturduğumuz genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer ve  hedeflerimiz sayesinde şu an sadece Türkiye değil, dünya çapında hemen hemen tüm sektörlere özel yaptığımız çözümlerle kısa sürede her platformda yer almayı başardık.

 

Atiker Yazılım olarak grup şirketlerimizin hedefleriyle paralel tasarlanmış çözümler sunmayı ve ülkemize değer yaratacak projelere imza atmayı hedefliyoruz.

 

 MAKSİSTEM olmak;

Bizler, 20 yıllık tüm sanayi ve iktisadi tecrübelerimizi, tüm işletmelerimizin kazanımlarına Atiker Yazılım ERP sistemleri üzerinden kurgulayarak büyük küçük tüm işletmelerimizin faydalanmasını arzulayan bir oluşumuz.

Ülkemizin özellikle son yıllarda almış olduğu mesafeye, bizlerde bilgi,birikim,tecrübe ve 40 yıllık sanayi tecrübesiyle geliştirilen Atiker Yazılım ERP süreçleri ile katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Hergeçen gün, kullanıcılarımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda geliştirilen ERP çözümlerimizden, ölçek ve sektörüne bakılmaksızın tüm işletmelerimiz faydalansın amacındayız.

Uzun ve karmaşık cümleler kurmuyoruz...

İşimizi en güzel şekilde yaparak mutlu oluyoruz.

Tek bir amacımız var !

İşletmelerimizi büyütmek, karlılıklarını artırmak, izlenebilir, kontol edilebilir,  doğru ve zamanında tedbirler aldırarak ne zorluklarla kurulan herbir işletmemizin bekasını sağlamak bu vesile ile ülkemizin kalkınmasında emeği geçen, gayret eden neferler olmak..

 

VİZYON'umuz belli bizim  ; Gelecek nesillere daha büyümüş, daha gelişmiş, daha yaşanılabilir bir ülke bırakmak ve bu yolda atılacak her bir adımın gereğini yapmak....!!

MİSYON'umuz belli bizim ; Biz konu olduğumuzda ,güvenle,kalitemizle,başarımızla anılmak, gelecek nesillere bu bilinci aşılayarak, ülkemize sahip çıkacak bireyler yetiştirmek...!!

DEĞERLERİMİZ, belli bizim; Şeyh Edibali'nin  " İnsanı yaşat ki, Devlet Yaşasın " tavsiyesini ilke edinen, iş, sosyal hayat ve  diğer tüm kavramlarda referans olabilecek her türlü değer bizim değerlerimizdir..

 

 

 

Atiker Yazılım İmalat Yönetimi

 

atiker imalat yönetim sistemi

 

Bir program hayal edin bütün üretim aşamalarını kontrol edebilsin, sizi

Atiker Yazılım AtikIK İnsan Kaynakları

insan kaynakları yönetim sistemi

 

 

 

Atiker Yazılım olarak tasarladığımız AtikIK - İnsan Kaynakları Yönetimi projemiz, işletmelerin en temel yapı

Atiker Yazılım Mobil ERP

atiker mobil

 

 

Atiker Yazılım AtikER Sistem Ent.

 

atiker sistem entegratörü

 

 

Atiker Yazılım olarak tasarladığımız AtikSE Sistem Entegratörü projemiz,